empty Üye ol Üye girişi
S.PELLEGRINO

S.PELLEGRINO

S.Pellegrino, doğal mineralli pırıltılı su İtalya Bergamo’daki San Pellegrino Terme bölgesinden çıkarılır. 1509 yılında Rönesans sanatçısı Leonardo da Vinci de bu kaynağı ziyaret etmiş, haritasında işaretlemiştir.

Mükemmel bir biçimde parlak, ince baloncukları ve hoş mineral aroması ile farklılık gösterir. Damaktaki zarif tadı ile yoğun aromalı yemekler ve gövdeli şarapların mükemmel eşlikçisidir. S.Pellegrino; kırmızı şaraplarla, yüksek alkol içeriği olan rose şaraplarla ve güçlü bir yapısı olan, tam gövdeli beyaz şaraplarla ya da yağlı, baharatlı yemeklerin yanında tavsiye edilir.

Damağı kalıntılardan temizleyerek bir sonraki yemekten daha çok keyif almamızı sağlar. Bu nedenle dünyanın en iyi aşçılarının, someliye ve gurmelerin bir numaralı tercihidir.

İtalyan zarafetinin sembolü haline gelmiş S. Pellegrino, dünyanın en seçkin sofralarında yer alır.

Daha fazla bilgi için; www.sanpellegrino.com/tr/tr/default.aspx

Kataloğu incelemek için tıklayınız
SANPELLEGRINO MEYVELİ İÇECEKLER

Sanpellegrino Meyveli İçecekler, 1932’den beri otantik İtalyan narenciyelerinin lezzetini dünyanın dört bir yanına taşımaktadır.

Geçmişte olduğu gibi bugün de en güzel narenciyeler, güneşte olgunlaşmaları beklenir ve en uygun oldukları zamanda elle toplanarak özenle seçilir.

İçeriği %12 ile %18 arasında değişen meyvenin kendi özü/parçacıkları, çok az doğal şeker ve S.Pellegrino'dan oluşmaktadır. Sadece Sicilya'da yetişen narenciyenler kullanılır. Portakal kabuğu dış yüzeyi şeklindeki şişeler görüntüsü açısından ilham vericidir.

Türkiye'de 4 çeşit 200 ml cam şişede ve kutu formatında satışa sunulmaktadır. Bunlar Aranciata Rossa (Kan Portakalı), Aranciata (Portakal), Pompelmo (Greyfurt), Limonata (Limon)'dır.

SanPellegrino Meyveli İçecekler, gazlı içeceklere premium, şık ve sağlıklı bir alternatiftir.
 
Site Güvenliği | Garanti koşulları | Teslimat / Sevkiyat | İade Kuralları | Arıza Bildirim / Takip | İnsan Kaynakları | Bayilik Başvurusu | Havale bildirim formu 
Banka Seçenekleri
e-ticaret neticaret e-tahsilat