empty Üye ol Üye girişi
TARİHÇE

TARİHÇE

2003: Prodis A.Ş nitelikli yiyecek ve içecek ithalatı yapmak amacı ile kurulmuştur.

2004: Prodis A.Ş. S.Pellegrino Türkiye yetkili distribütörü olmuştur.

2007: illycaffè, ürünlerinin distribütörlüğünü grubumuza vermiş ve bu maksatla Barista Kahvecilik A.Ş. şirketi kurulmuştur.

2008: Espressamente illy Coffee Shop konsepti ile Türkiye master franchise anlaşması yapılmıştır ve bu amaçla Barkonsept A.Ş. firması kurulmuştur.

2010: Grup, 2010 yılında Perrier ve Contrex’in Türkiye distribütörlüğünü almış ve aynı yıl sıcak içecek dağıtımı ofis kanalına Mitaca ürünleriyle başlamıştır.

2011: illycaffè ve The Coca-Cola Company’nin ortaklaşa kurduğu ilko şirketi illy issimo soğuk kahve ürünlerinin distribütörlüğünü grubumuza vermiştir.

2012: Prodis A.Ş., Barista A.Ş. ve Barkonsept A.Ş.’nin aktiviteleri Aktaes Holding A.Ş. altında birleşmiştir.

2013: Aktaes Holding A.Ş. Amerika dışındaki, dünyanın en büyük gıda dağıtım şirketlerinden olan Bidvest Group çatısı altına girmiştir. Bidvest Group (www.bidvest.com) Güney Afrika merkezli bir şirket olup dünyanın 29 ülkesinde 143.000 çalışanı ile başta yiyecek içecek dağıtımı olmak üzere bankacılık, inşaat, kimya, lojistik gibi birçok sektörde yatırımları bulunan uluslararası bir şirketler topluluğudur.
Aynı yıl, Lamb Weston dondurulmuş patates markası da bünyemize katılmıştır.

2014: Markalarımızın arasına Fransız donuk artizan unlu mamüller ve ekmek ürünleri üreticisi Bridor ile dünyada çocuklar tarafından büyük ilgi gören meyveli içecek markası Magic Brands eklenmiştir.

 
Site Güvenliği | Garanti koşulları | Teslimat / Sevkiyat | İade Kuralları | Arıza Bildirim / Takip | İnsan Kaynakları | Bayilik Başvurusu | Havale bildirim formu 
Banka Seçenekleri
e-ticaret neticaret e-tahsilat