empty Üye ol Üye girişi
İŞ ALANIMIZ

DAĞITIM KANALLARI VE BÖLGELER

Dünyanın önde gelen markalarıyla 4000’i aşkın HORECA, ulusal zincir, retail ve ofis müşterisi ile çalışmanın gururunu yaşamaktayız.

Ürünlerimizin dağıtımını 3000 metrekarelik depomuzdan, 24 kişilik ekibimiz ile donuk ve kuru olarak yapılmaktayız. Şehir içi dağıtımlarda çift rejimli araçlarımız kullanılmaktadır.

Başta Marmara, Ege, İç Anadolu ve Akdeniz bölgeleri olmak üzere tüm Türkiye geneline hizmet vermekteyiz.

Direkt dağıtım noktalarımızı ve bölge distributörlerimizi zaman içinde artırıp, müşterilerimize kolayca ulaşabilmeyi ve daha iyi hizmet verebilmeyi hedeflemekteyiz.

Tüm müşterilerimize ihtiyaçlarına göre özel hizmet sağlamaktayız. Her bir müşterimiz bizim için ayrı ve tektir. Onları, ihtiyaç duydukları markalarla buluşturur.

MÜŞTERİLERİMİZİN BİZİM İÇİN SÖYLEDİKLERİ

"As The Ritz-Carlton, Istanbul we have been partnering with Aktaes holding since 2007 As customers we demand reliable service, efficiency, outmost transparency and the willingness to go the extra mile; that is exactly what we endeavor to deliver to our Guests, relentless day after day.
Aktaes has always delivered, been an instrumental partner, and has always been on our side, with the same vision.
Bubbly like San Pellegrino, refreshing like Acqua Panna and intensely and persistent like a cup of illy Caffe’."

Max Zanardi, The Ritz Carlton General Manager

“Dünyanın en iyi patates kızartması markası “Lamb Weston’u” ayağımıza kadar getiren “Aktaes”, yaptığınız iş takdire ve bütün övgülere layık. Büyük bir açığı kapattınız.
Teşekkürler.”

Özay Akay, Divan Executive Chef

"Gerek müşteri ilişkileriniz gerekse çözüm odaklı satış anlayışınız bakımından sektörde uzun süredir çalışan bir yönetici olarak naçizane bir teşekkür etmeyi borç bildim. Sizin gibi örnek teşkil eden kurumsal ve profesyonel bakış açısı olan firmaların daha da çoğalması temennisi ile…"

Tansel Kaya, Lacivert Restoran Müdürü


 
Site Güvenliği | Garanti koşulları | Teslimat / Sevkiyat | İade Kuralları | Arıza Bildirim / Takip | İnsan Kaynakları | Bayilik Başvurusu | Havale bildirim formu 
Banka Seçenekleri
e-ticaret neticaret e-tahsilat